Expense Tracker (1.2.1) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Vote
ne: मतदान

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: About
ne: बारेमा

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
