Expense Tracker (1.2.1) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Category
nn: Kategori

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Vote
nn: Stem

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Repeat
nn: Repeter

en: Choices
nn: Val

en: 1 vote | @count votes
nn[0]: 1 stemme
nn[1]: @count stemmer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Reports
nn: Rapportar

en: - All -
nn: - Alle -

en: Total votes: @votes
nn: Mengd stemmer: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
nn: Du må velje eit alternativ for å stemme.
