Expense Tracker (1.2.1) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ
