Expense Tracker (1.2.1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Category
ps: ټولی

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: Reports
ps: راپورونه

en: - All -
ps: - ټول -
