Expense Tracker (1.2.1) - en to ro translation catalogue (46 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Author
ro: Autor

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Category
ro: Categorie

en: View
ro: Afișează

en: Last month
ro: Ultima lună

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Vote
ro: Votează

en: Authored by
ro: Autor

en: Amount
ro: Suma

en: Desc
ro: Descendent

en: Repeat
ro: Repetare

en: Choices
ro: Alegeri

en: 1 vote | @count votes
ro[0]: 1 vot
ro[1]: @count voturi
ro[2]: @count de voturi

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Automatic
ro: Automat

en: Apply
ro: Aplică

en: Language code
ro: Codul limbii

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Transaction type
ro: Tip de tranzacție

en: About
ro: Despre

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Uses
ro: Folosește

en: Last 30 days
ro: Ultimele 30 zile

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Total votes: @votes
ro: Total voturi: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
ro: Votul dumneavostră nu poate fi înregistrat deoarece nu aţi selectat nici una dintre alegeri.

en: Delete items
ro: Șterge elemente

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Displaying @start - @end of @total
ro: Afișare @start - @end din @total

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
ro: Sunteți sigur că vreți să ștergeți toate elementele din feed-ul %feed?

en: Last 7 days
ro: Ultimele 7 zile
