Expense Tracker (1.2.1) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Reports
si: වාර්තා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
