Expense Tracker (1.2.1) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Vote
sq: Voto

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Choices
sq: Mundësitë e zgjedhjes

en: 1 vote | @count votes
sq[0]: 1 votë
sq[1]: @count vota

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: About
sq: Informacione

en: Reports
sq: Raportet

en: Total votes: @votes
sq: Gjithsej votime: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
sq: Vota nuk do të regjistrohet mbasi nuk është kryer asnjë zgjedhje.
