Expense Tracker (1.2.1) - en to sv translation catalogue (55 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Category
sv: Kategori

en: View
sv: Visa

en: Teaser
sv: Ingress

en: Last month
sv: Förra månaden

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Vote
sv: Rösta

en: Authored by
sv: Författad av

en: Amount
sv: Belopp

en: Desc
sv: Fallande

en: Repeat
sv: Upprepa

en: Choices
sv: Val

en: 1 vote | @count votes
sv[0]: 1 röst
sv[1]: @count röster

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Manual
sv: Manuell

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Apply
sv: Applicera

en: Language code
sv: Språkkod

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Reports
sv: Rapporter

en: Expense
sv: Utgift

en: This week
sv: Denna vecka

en: This month
sv: Den här månaden

en: This year
sv: I år

en: Last week
sv: Förra veckan

en: Last year
sv: Förra året

en: Uses
sv: Använder

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Total votes: @votes
sv: Totalt antal röster: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
sv: Din röst kunde inte registreras eftersom du inte valde något av alternativen.

en: Your vote has been recorded.
sv: Din röst har sparats.

en: Delete items
sv: Radera objekt

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Your vote was cancelled.
sv: Din röst har återtagits.

en: Edit @label
sv: Redigera @label

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total
