Expense Tracker (1.2.1) - en to te translation catalogue (30 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Category
te: వర్గం

en: View
te: చూడు

en: Last month
te: గత నెల

en: n/a
te: వర్తించదు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: About
te: గురించి

en: Reports
te: నివేదికలు

en: This week
te: ఈ వారం

en: This month
te: ఈ నెల

en: This year
te: ఈ సంవత్సరం

en: Last week
te: గత వారం

en: Last year
te: గత సంవత్సరం

en: Uses
te: వాడుకలు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Total votes: @votes
te: మొత్త వోట్లు: @votes
