Expense Tracker (1.2.1) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Category
th: หมวดหมู่

en: View
th: ดู

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Vote
th: โหวต

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: 1 vote | @count votes
th[0]: 1 โหวต
    @count votes
th[1]: @count โหวต

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Reports
th: รายงานสถานะ

en: Uses
th: ใช้

en: Total votes: @votes
th: คะแนนโหวตทั้งหมด: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
th: ไม่สามารถบันทึกคะแนนโหวตของคุณได้ เนื่องจากคุณยังไม่ได้เลือกคำตอบใดๆ

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total
