Expense Tracker (1.2.1) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Vote
ug: بېلەت تاشلاش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Choices
ug: تاللاشلار

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: About
ug: ھەققىدە

en: Reports
ug: دوكلات

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
