Expense Tracker (1.3.1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Category
gu: શ્રેણી

en: View
gu: જુઓ

en: All
gu: બધા

en: Vote
gu: મત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Choices
gu: પસંદગીઓ

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે

en: Reports
gu: અહેવાલો

en: Uses
gu: ઉપયોગો
