Expense Tracker (1.3.1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Category
os: Категори

en: View
os: Фенд
