Expense Tracker (1.3.1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Category
sl: Kategorija

en: View
sl: Prikaži

en: n/a
sl: n/d

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Vote
sl: 1 glas

en: Authored by
sl: Avtor

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu

en: Reports
sl: Poročila

en: Uses
sl: Uporablja
