Expense Tracker (1.3.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Category
ta: வகை

en: View
ta: நோக்குக
