Expense Tracker (1.3.2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Category
mn: Ангилал

en: View
mn: Харах

en: Last month
mn: Сүүлийн сар

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Vote
mn: Санал

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Reports
mn: Тайлангууд
