Expense Tracker (1.3.3) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Author
bn: লেখক

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Category
bn: বিভাগ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: All
bn: সমস্ত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Reports
bn: রিপোর্ট

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
