Expense Tracker (1.3.3) - en to es translation catalogue (37 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Author
es: Autor

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Category
es: Categoría

en: View
es: Ver

en: Teaser
es: Resumen

en: Last month
es: El mes pasado

en: n/a
es: n/d

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Vote
es: Votar

en: Authored by
es: Escrito por

en: Income
es: Ingresos

en: Amount
es: Cantidad

en: Note
es: Nota

en: Repeat
es: Repetir

en: Choices
es: Opciones

en: Language code
es: Código de idioma

en: Transaction type
es: Tipo de transacción

en: About
es: Acerca de

en: Reports
es: Informes

en: Expense
es: Gasto

en: This week
es: Esta semana

en: This month
es: Este mes

en: This year
es: Este año

en: Last week
es: la semana pasada

en: Last year
es: El año pasado

en: Uses
es: Usos

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: Delete items
es: Eliminar elementos

en: Edit @label
es: Editar @label

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
es: ¿Está seguro de que desea eliminar todos los elementos del canal de noticias %feed?

en: There are no settings yet.
es: Todavía no hay ajustes.
