Expense Tracker (1.3.3) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Reports
mg: Tatitra
