Expense Tracker (1.3.3) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ
