Expense Tracker (1.3.3) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: n/a
sr: нема

en: Created
sr: Направљено

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Reports
sr: Извештаји

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
