Expense Tracker (1.3.4) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Category
ca: Categoria

en: View
ca: Mostra

en: Teaser
ca: Resum

en: Last month
ca: Darrer mes

en: n/a
ca: n/d

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Income
ca: Entrant

en: Amount
ca: Import

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Transaction
ca: Transacció

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Transaction type
ca: Tipus de transacció

en: About
ca: Detalls

en: Reports
ca: Informes

en: This week
ca: Aquesta setmana

en: This month
ca: Aquest mes

en: This year
ca: Aquest any

en: Last week
ca: Darrera setmana

en: Last year
ca: Any passat

en: Uses
ca: Usos

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Delete items
ca: Elimina els elements
