Expense Tracker (1.3.4) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Author
is: Høvundur

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Category
is: Bólkur

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Language code
is: Málkota

en: About
is: Um

en: Reports
is: Frágreiðingar
