Expense Tracker (1.3.4) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Category
lt: Kategorija

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: n/a
lt: n/d

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Amount
lt: Suma

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: About
lt: Apie

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: This year
lt: Šiais metais

en: Last year
lt: Praeitais metais

en: Uses
lt: Naudoja

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
