Expense Tracker (1.3.4) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
