Expense Tracker (1.3.5) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Author
fa: نویسنده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Category
fa: دسته بندی

en: View
fa: مشاهده

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Last month
fa: ماه گذشته

en: n/a
fa: هیچ

en: Created
fa: ایجاد شده

en: All
fa: همه

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Amount
fa: مقدار

en: Note
fa: یادداشت

en: Language code
fa: کد زبان

en: About
fa: درباره

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: This week
fa: این هفته

en: This month
fa: این ماه

en: Last week
fa: هفته گذشته

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
