Expense Tracker (1.2.1) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Category
az: Kateqoriya

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: n/a
az: yox

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language code
az: Dil kodu

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
