Expense Tracker (1.3.5) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Category
fi: Kategoria

en: View
fi: Näytä

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Last month
fi: Edellinen kuukausi

en: n/a
fi: ei mitään

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Amount
fi: Määrä

en: Note
fi: Huomaa

en: Repeat
fi: Toisto

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: About
fi: Tietoja

en: Reports
fi: Raportit

en: This week
fi: Tämä viikko

en: This month
fi: Tämä kuukausi

en: This year
fi: Tämä vuosi

en: File could not be uploaded.
fi: Tiedostoa ei voitu ladata.

en: Last week
fi: Edellinen viikko

en: Last year
fi: Viime vuosi

en: Uses
fi: Käyttää

en: Last 30 days
fi: Viimeiset 30 päivää

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Delete items
fi: Poista artikkeleita

en: Edit @label
fi: Muokkaa @label

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
fi: Oletko varma, että haluat poistaa kaikki syötteen %feed kohteet?
