Expense Tracker (1.3.5) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Category
hu: Kategória

en: View
hu: Megtekintés

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Last month
hu: Múlt hónapban

en: n/a
hu: n. a.

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Authored by
hu: Szerző

en: Income
hu: Jövedelem

en: Amount
hu: Összeg

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: Transaction
hu: Tranzakció

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Transaction type
hu: Tranzakciótípus

en: About
hu: Leírás

en: Reports
hu: Jelentések

en: Expense
hu: Költség

en: This week
hu: A héten

en: This month
hu: Ebben a hónapban

en: This year
hu: Ebben az évben

en: Last week
hu: Múlt hét

en: Last year
hu: Tavaly

en: Uses
hu: Használat

en: Last 30 days
hu: Elmúlt 30 nap

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Transaction Type
hu: Tranzakció típus

en: Delete items
hu: Elemek törlése

en: Edit @label
hu: @label szerkesztése

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
hu: %feed csatornából az összes elem biztosan törölhető?

en: There are no settings yet.
hu: Még nincsenek beállítások.
