Expense Tracker (1.3.5) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: View
kn: ನೋಡು

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: Transaction
kn: ವ್ಯವಹಾರ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
