Expense Tracker (1.2.1) - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Category
sk: Kategória

en: View
sk: Zobraziť

en: Teaser
sk: Upútavka

en: n/a
sk: nie je

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Authored by
sk: Autor

en: Income
sk: Príjem

en: Amount
sk: Množstvo

en: Desc
sk: Zostupne

en: Note
sk: Poznámka

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Choices
sk: Odpovede

en: 1 vote | @count votes
sk[0]: @count hlas
sk[1]: @count hlasy
sk[2]: @count hlasov

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Manual
sk: Manuálne

en: Transaction
sk: Transakcia

en: Automatic
sk: Automatický

en: Apply
sk: Použiť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: About
sk: Informácie o

en: Reports
sk: Hlásenia

en: This week
sk: Tento týždeň

en: This month
sk: Tento mesiac

en: This year
sk: Tento rok

en: Uses
sk: Používa

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Total votes: @votes
sk: Celkový počet hlasov: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
sk: Váš hlas nemohol byť zaznamenaný, pretože ste nevybrali ani jednú odpoveď.

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Your vote was cancelled.
sk: Váš hlas bol zrušený.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
sk: Naozaj chcete odstrániť všetky položky zo zdroja %feed?
