Experience Field (2.0.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Number
bs: Broj

en: Month
bs: Mjesec

en: Above
bs: Iznad

en: @min and @max
bs: @min i @max

en: Numeric
bs: Numerički

en: exposed
bs: izložen

en: And max
bs: I max

en: And
bs: I
