Experience Field (2.0.1) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Value
es: Valor

en: Number
es: Número

en: Default
es: Por defecto

en: Month
es: Mes

en: Months
es: Meses

en: Above
es: Encima

en: Within
es: Dentro

en: @min and @max
es: @min y @max

en: Years
es: Años

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Numeric
es: Numérico

en: exposed
es: expuesto

en: And max
es: Y máximo

en: And
es: Y

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Starting year
es: Año de inicio

en: Ending year
es: Año de finalización

en: grouped
es: agrupados
