Experience Field (2.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Number
hy: Թիվ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Month
hy: Ամիս

en: Uses
hy: Օգտագործում
