Experience Field (2.0.1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Value
ja: 値

en: Number
ja: 数値

en: Default
ja: デフォルト

en: Month
ja: 月

en: Above
ja: 上部

en: Within
ja: 内部

en: @min and @max
ja: @min と @max

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Numeric
ja: 数値

en: exposed
ja: 表示

en: Min
ja: 最小

en: And max
ja: および最大

en: And
ja: および

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: grouped
ja: グループ化
