Experience Field (2.0.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Number
jv: Angka

en: Default
jv: Gawan

en: Month
jv: Wulan

en: Above
jv: Ndhuwur

en: @min and @max
jv: @min lan @max

en: About
jv: Ngenani
