Experience Field (2.0.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Number
km: លេខ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Month
km: ខែ

en: Above
km: ខាង​លើ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
