Experience Field (2.0.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Number
ku: ژمارە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Month
ku: مانگ

en: Above
ku: سەرەوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
