Experience Field (2.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Number
my: နံပါတ်

en: Month
my: လ

en: Above
my: အပေါ်

en: About
my: အကြောင်း
