Experience Field (2.0.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Number
oc: Nombre

en: Default
oc: Per defaut

en: Month
oc: Mes

en: Above
oc: En dessús

en: Within
oc: A l'interior

en: @min and @max
oc: @min e @max

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: exposed
oc: expausat

en: And max
oc: Et max

en: And
oc: Et

en: Starting year
oc: Annada  de començament

en: Ending year
oc: Annada de fin
