Experience Field (2.0.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Number
ro: Număr

en: Default
ro: Implicit

en: Month
ro: Lună

en: Above
ro: Deasupra

en: Within
ro: În interior

en: @min and @max
ro: @min și @max

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: exposed
ro: expus

en: And max
ro: Și max

en: And
ro: Și

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: grouped
ro: grupate
