Experience Field (2.0.1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Number
ru: Число

en: Default
ru: По умолчанию

en: Month
ru: Месяц

en: Months
ru: Месяцы

en: Above
ru: Сверху

en: Within
ru: Внутри

en: @min and @max
ru: @min и @max

en: Years
ru: Годы

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Numeric
ru: Числовая

en: exposed
ru: раскрыт

en: Min
ru: Мин

en: And max
ru: И макс.

en: And
ru: И

en: Field types
ru: Типы полей

en: Starting year
ru: Год начала

en: Ending year
ru: Год окончания

en: grouped
ru: сгруппировано
