Experience Field (2.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Month
th: เดือน

en: Above
th: ด้านบน

en: Within
th: ภายใน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
