Experience Field (2.0.2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Above
bo: གོང་དུ

en: @min and @max
bo: @min་དང་@max

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Numeric
bo: ཨང་གྲངས

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས

en: And max
bo: དང་ཆེ་ཤོས།

en: And
bo: དང་

en: grouped
bo: ཚོ་ཁག་བཟོས་ཟིན
