Experience Field (2.0.2) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Number
cs: Číslo

en: Default
cs: Výchozí

en: Month
cs: Měsíc

en: Months
cs: Měsíce

en: Above
cs: Nad

en: Within
cs: Vně

en: @min and @max
cs: @min a @max

en: Years
cs: Roky

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Numeric
cs: Číselné

en: exposed
cs: vystavený

en: And max
cs: A maximálně

en: And
cs: A

en: Field types
cs: Typy polí

en: Starting year
cs: Počáteční rok

en: Ending year
cs: Koncový rok

en: grouped
cs: seskupeno
