Experience Field (2.0.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Number
el: Αριθμός

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Month
el: Μήνας

en: Above
el: Από πάνω

en: @min and @max
el: @min και @max

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Numeric
el: Αριθμητικά

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
