Experience Field (2.0.2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Number
eu: Zenbakia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Month
eu: Hilabetea

en: Above
eu: Gainean

en: Within
eu: Barnean

en: @min and @max
eu: @min eta @max

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Numeric
eu: Zenbakia

en: exposed
eu: agerian jarri

en: And
eu: Eta

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Starting year
eu: Hasiera urtea

en: Ending year
eu: Amaiera urtea
