Experience Field (2.0.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Month
gu: મહિનો

en: Above
gu: ઉપર

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
