Experience Field (2.0.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Value
he: ערך

en: Number
he: מספר

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Month
he: חודש

en: Above
he: מעל

en: Within
he: בתוך

en: @min and @max
he: @min ו-@max

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Numeric
he: מספרי

en: exposed
he: חשוף

en: Min
he: מינימלי

en: And max
he: ומירבי

en: And
he: וגם
