Experience Field (2.0.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Value
hi: मान

en: Number
hi: संख्या

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Month
hi: माह

en: Above
hi: ऊपर

en: @min and @max
hi: @min और @max

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Numeric
hi: संख्यकिक

en: And
hi: और
